سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران

فروشگاه اینترنتی دنیای باطری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت تاکید بسیار دارد.

این متن شامل توضیحاتی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات توسط فروشگاه اینترنتی دنیای باطری می‌باشد. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن‌ها می‌توان کاربران فروشگاه اینترنتی دنیای باطری را به صورت منحصربه‌فرد شناسایی نمود. برای نمونه می‌توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست، اشاره نمود.

 

اطلاعات جمع‌آوری شده و نحوه استفاده از آن‌ها

شما با ثبت نام در فروشگاه دنیای باطری مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی٬ ایمیل و … را در اختیار دنیای باطری قرار می‌دهید. در ادامه فعالیت در فروشگاه و تقاضا برای ثبت سفارش شما نیاز به اضافه کردن مشخصات آدرس خود و تلفن‌های تماس خواهید داشت.

شما پس از ورود به فروشگاه اینترنتی دنیای باطری به عنوان کاربر فروشگاه دنیای باطری شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش‌ها، پرداخت‌ها و اطلاعات فردی شما در اختیار فروشگاه خواهد بود. لازم به ذکر است که این موارد تنها موارد مورد استفاده در فروشگاه نخواهد بود.
فروشگاه اینترنتی دنیای باطری اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی‌ها و صفحات مشاهده شده توسط شما را نیز نگهداری خواهد کرد. از این گونه اطلاعات تنها در موارد تبلیغاتی و یا ارائه محتویات متناسب با شما استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان‌ها و افراد غیر از فروشگاه اینترنتی دنیای باطری قرار نخواهد گرفت.

دنیای باطری اطلاعات شما را در اختیار کسی قرار نخواهد داد، به جز در مواردی که شما از قوانین منعکس شده در بخش شرایط و ضوابط تخطی نموده و شاکی نسبت به عملکرد شما وجود داشته باشد.

 

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

شما می‌توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به حساب کاربری من تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی مانند آدرس ها ، شماره تماس ها ، نام و نام خانوادگی ، زاد روز ، و رمز عبور است که شما در سایت وارد کرده‌اید.

حساب شما توسط شما قابل حذف شدن از سیستم نمی‌باشد و تنها توسط مدیریت امکان‌پذیر است.

 

محدودیت دسترسی به اطلاعات

دنیای باطری دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها کارمندانی که ارتباط مستقیم با کاربران دارند، دسترسی به کلیه اطلاعات خواهند داشت.

کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده‌های فروشگاه اینترنتی دنیای باطری نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم‌ها و روش‌های پیشرفته شده است.
کلیه اطلاعات مربوط به سیستم فروشگاه اینترنتی دنیای باطری در زیرساخت‌های محافظت شده و در مکان‌های امن نگهداری می‌شوند.
امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما، اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم فروشگاه اینترنتی دنیای باطری را داده باشیم. در صورت داشتن هر گونه سوال و یا پرسشی درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.